הכיבוד של המסיבה

מחוץ לוילה נשמעת מוסיקת ריקודים. אני נכנס לקצב ומחייך. עמי מחייך אלי. "אתה מוכן?" הוא שואל אותי ואני מניד ראש בחיוך רחב, בטח שאני מוכן, כל השבוע אני מחכה לזה והנה, הגיע הערב המיועד. אנחנו נכנסים וכבר בפתח עמי מתחבק עם החבר'ה בכניסה. אני סוקר אותם כמו שהם סוקרים אותי. בינתיים עוד לא מלא, אבל הרי הגענו מוקדם קצת כדי להתכונן. אני מבחין בפינה בבחור ערום שעומד על ארבע על כרית מעליו עומדים שני חבר'ה ומדברים, כל אחד מהם מחזיק בקבוק בירה ביד. המראה שלו מרגש אותי, עוד יותר המראה הכאילו אדיש שלהם לידו. כאילו זה ברור שזה ככה.

"איפה נעמיד את החמוד הזה?" שואל מישהו את עמי והוא מציע שנעמיד אותי בפינה ליד הבחור ההוא. "פינת כיבוד" הוא מצחקק והבחור ששואל, כנראה אחד מהמארגנים, צוחק.זה  מוצא חן בעיניו. מוצא גם בעיני.

"מתוקי, בוא" הוא מניח יד על כתפי. אני הולך אחריו, רואה את האחרים מסתכלים עלי. בשר טרי, אני חושב לעצמי. אני אוהב את המבטים האלו. כשאנחנו מגיעים לפינה של הבחור הערום על ארבע, אני שם לב שהוא קשור עיניים. לא שמתי לב לזה.

"בוא תתפשט" אומר לי המארגן. אני מביט ימינה, שמאלה, רואה איך כולם מסתכלים עלי. אני מוריד את הגופייה, חושף את הגוף שלי, יודע שעכשיו הם ממש מתגרים. אני עובד לא מעט על זה בחדר הכושר ועכשיו אני קוטף את הפירות. גם המכנסיים נעלמים, גם התחתונים. מישהו מביא כרית גדולה של ספה ומעמיד אותה במרחק חצי מטר מהבחור הערום.

צעיף קטן ושחור מופיע יש מעין. העיניים שלי נקשרות. אני מחכה בסבלנות מרגיש ידיים מלטפות אותי בערגה, אחת מהן גם נוגעת לי בזין שהולך ונעמד. "חמוד מאוד" אני שומע קולות מסביב.

עמי לוחש לי לרדת וגם עוזר לי להתמקם. עכשיו אני על ארבע. הוא מסובב אותי ואני נעמד בעמידת פישוק קלה.

"רגע" אני שומע קול אחר, "למה כל כך קרוב לקיר? זה לא נוח"

קולות הסכמה מסביב. עמי מושך אותי קצת הצידה, אני יורד מהכרית ואז הוא מכוון אותי בהליכה איטית אחורה והצידה שוב אל הכרית. "הכל בסדר?" הוא שואל אותי. אני עונה לו שהכל נהדר. אני מרגיש שמישהו קושר לי את הזין והביצים ומושך קלות. זה נורא מגרה אותי. אני אוהב שככה מתייחסים אלי.

החבל נמתח קצת לאחור ואז הוא מתרפה. אצבעות קרירות משמנות אותי מאחור. איזה ידיים נעימות, אני כמעט מתפתה ומבקש שילטפו לי את הזין, אבל אני שותק.

"אני עושה סיבוב, תהנה" לוחש לי עמי ואני אומר לו שייהנה גם הוא.

עוברות כמה דקות ארוכות. כשהעיניים קשורות, כל מילה, כל נגיעה מקרית מועצמת במיוחד. מישהו פתאום מלטף את ראשי ודוחף אצבע לפי. אני מוצץ אותה. אצבע גדולה ועבה. אני תמה אם הזין שלו עבה כמו האצבע. לא עוברת דקה ואני מקבל תשובה. כן, בהחלט. זין עבה וגדול שנדחף לפי. אני מוצץ אותו בשקיקה. יופי של זין.

כשהוא תופס לי את הראש ומתחיל לזיין אותי בפה, אני מרפה לגמרי, נותן לו להשתמש בי ממש כמו בובת מין. הוא מתענג על המציצה, כל דחיפה נכנסת עמוק יותר. אני אוהב את זה, אוהב להרגיש כל כך פסיבי, נתון למרותו של הגבר האלמוני.

 

זין גדול נדחף לי עמוק, אני מרגיש כמעט את הביצים שלו פוגשות את השפה התחתונה והסנטר. "בא לי עלי" הוא פולט ומוציא את עצמו. אני מרגיש את היד המלטפת את גבי, ואחר כך מפשקת את אחורי. אני לוקח אוויר ומרגיש אותו מגשש בפתח. הוא חודר לתוכי באיטיות. אני מרגיש איך הוא מרחיב אותי. זה קצת כואב ואחר כך קצת נעים ואחר כך אני כבר לא חושב על כלום, מאחר וזין נוסף נדחף לי לפה ללא כל הכנה מוקדמת. אני מוצץ אותו. זין קצת יותר קטן, אבל עבה. הבחור שלפנים אוהב את זה מהר.

אני מרגיש את הידיים שאוחזות את מתני בעוצמה, הבחור מאחור מפמפם אותי חזק, זה מלפנים נהנה מהתנועה. כשיד חזקה טופחת לי מאחור, אני קופץ רגע, אבל מחכה לעוד ספאנק שמגיע מיד.

הזין מלפנים יוצא מהפה שלי ומלטף לי את הפנים. אני ממהר ללקק אותו אותו. מרגיש את העור מתוח וחלק. הוא מנשף ואחרי דקה אני מרגיש מטח חם של זרע על פני. "אתה מותק" אני שומע את הקול וזוכה לליטוף על הראש. הבחור מאחור עדיין בשלו, מזיין אותי בכוח. עכשיו אני מרגיש אותו חזק. זה מגרה אותי מאוד, למרות שאני לא זקור. אני שולח יד אל בין הרגליים ומלטף את עצמי קצת. הוא שולף את עצמו ומחזיק אותי שלא אזוז. שניות קטנות עוברות עד שאני מרגיש אותו גומר לי על הגב.

הגניחות שלצידי אומרות לי שהבחור שלצידי זוכה לטיפול כמו שלי. אני קצת מקנא שאף אחד לא משתמש בי ברגע זה והוא... אבל די מהר מישהו "מתעניין" בי ומיד עוד אחד, שניהם לפנים. אני תופס אחד ומאונן אותו ומוצץ לשני ומיד עובר לזין השני ומאונן את הראשון. כזה כיף... כיד חזקה מסדרת אותי, בתנוחה נוחה ואני נחדר, מרגיש בשמיים. ככה רציתי, ככה דמיינתי, ככה פינטזתי. איזה כיף להיות הכיבוד של המסיבה.