אורח בשעות הערב

רבצתי על הספה, קראתי עיתון. הטלוויזיה הייתה פתוחה על לונדון וקירשנבאום ומידי פעם העפתי בה מבט. גדי ישב בצד החדר, גלש באינטרנט. אחרי יום עבודה קשה, נעים לחזור אל הבית הנעים, לתפוס ערב שקט. החלטנו שהערב לא נכין ארוחת ערב, אלא נזמין משהו, אולי סיני.

 

נשמעו דפיקות קלות על הדלת. "אתה מחכה למישהו?" שאלתי את גדי. הוא הרים את ראשו והניד אותו קלות בשלילה. "אולי אחד השכנים או משהו כזה" אמר וחזר אל המחשב. חיכיתי עוד חצי דקה וקמתי. בפתח הדלת עמד איילון בראש מושפל, על גבו תרמיל. "תגיד, אני יכול להיות אצלכם קצת?" שאל בביישנות.

 

"בוא תיכנס" הזמנתי אותו פנימה. הוא נכנס לסלון. גדי הרים את עיניו וחייך. הוא תמיד חיבב את איילון. "מה נשמע?" שאל. איילון קרס על הספה. "בני ואני נפרדנו. אני מחפש מקום להיות בו הערב…" אמר ישר.

 

"אויייי" פלטתי בצער וניגשתי אליו וחיבקתי אותו בחום. "אני מצטער לשמוע. מה קרה?"

אילון הרים את פניו. "זה נגמר וזהו" אמר וניכר היה בו שהוא לא רצה לדבר על זה. "אין בעיה שתהיה אצלנו…" אמר גדי ודיבר בשם שנינו. אתה יכול להיות כאן כמה שאתה רוצה, עד שתתארגן. נכון?" שאל אותי ואני הנהנתי בחיוב, "בטח."

 

הזמנו ארוחת ערב גם לאיילון ואחרי קצת פחות משעה הגיע השליח. לא דיברנו על הנושא הכאוב, אבל הוא היה באוויר. בני ואיילון היו זוג במשך שנתיים וחצי. הם תמיד נראו כל כך מתאימים, שני חבר'ה צעירים, יפים שאוהבים אחד את השני. נדמה היה שהם יהיו תמיד ביחד, אבל הנה, הם נפרדו. הם היו חלק מהמעגל החברתי שלנו ונהגנו להפגש איתם כזוג לפחות פעם בשבוע.

 

"כשתרצה לדבר אז אתה מוזמן לעשות את איתי או עם גדי או עם שנינו" אמרתי לו בהרבה חום. הוא הודה לשנינו אבל אמר שהוא מעדיף קודם כל לעכל את העניין ורק אחר כך…

 

בשעה עשר וחצי פתחנו בקבוק יין. זה לא שאנחנו שותים אלכוהול כל ערב, אבל הערב זה נראה כל כך מתאים. גדי שהבין ביינות, נהג כל פעם לפקוד את חנויות היין ולהביא מציאות, יינות בוטיק, יינות מיובאים חדשים. היין היה דרום אמריקאי ונעים לחיך, ודי מהר חיסלנו את הבקבוק. בקבוק היין השני היה ממש מתבקש, הפעם בקבוק של יקב מהצפון. גם הוא חוסל די מהר ושלושתינו היינו די שתויים.

 

"יאללה, נלך לישון" אמר גדי. אני מיהרתי אל הארון והוצאתי כלי מיטה לאיילון שיישן בסלון. גדי נכנס למקלחת ואני הנחתי יד חברית על כתפו של איילון שפניו התכרכמו פתאום. "יהיה בסדר". הוא פתאום נתלה על צווארי וחיבק אותי חזק. "תודה" לחש כשהחזרתי לו חיבוק.

 

כשאתה שתוי, כל חיבוק וכל נגיעה מקבלים משמעות שונה מהכוונה המקורית ופתאום הרגשתי מגורה. לא חשבתי, וליטפתי את איילון לא רק על ראשו, אלא גם על צווארו וגם על גבו ואחרי דקה מצאנו את עצמנו מתמזמזים אחד עם השני. כששמענו את דלת חדר המקלחת נפתחת ניתקנו בבהלה זה מזה. קמתי ומיהרתי בעצמי למקלחת. התפשטתי מהר ונכנסתי אל המקלחון. שטפתי את עצמי במים קרים, מנסה להרגיע את הזיקפה שפתאום הפכה להיות כואבת.

 

שמעתי את דלת חדר המקלחת נפתחת. לא הצצתי החוצה אלא רק המשכתי להתקלח. הברז נפתח. איילון צחצח שיניים. אני לא יודע מה דחק בי, אבל פתחתי את המקלחון והבטתי בו. הוא הרים את ראשו והסתכל עלי. ראיתי איך מבטו נתקע בזין שלי. פיו נפתח לרגע ונסגר. עמדתי ערום עם זין זקור ואילון עמד חצי מטר מולי. הוא שלח יד וליטף לי את הזין שהזדקר ברגע.

 

"עדיף שלא" פלטתי פתאום והלכתי צעד לאחור וסגרתי את המקלחון בחזרה. סגרתי את ברז המים החמים כדי לקבל שטיפה קרה שתוציא ממני כל חשק.

 

יצאתי עטוף במגבת והלכתי לחדר השינה. גדי כבר שכב שם. התנשקנו לללילה טוב, התכסינו וניסינו להירדם.

 

אחרי רבע שעה נפתחה הדלת חרישית, הרגשתי את גדי זז ומתיישב. גם אני הסתובבתי. זה היה איילון. "אני רוצה לישון אתכם" אמר חרישית וכשגדי אמר לו לבוא הוא גישש בחשיכה את דרכו ונשכב בינינו. הרגשתי את הגוף החם שלו נוגע בי. התחרמנתי.

 

אחרי דקה הרגשתי יד מגששת במותני, יד שטיפסה אל הבטן ואל החזה ואחר כך ירדה לאט לאט למטה, אל החלציים, אל הזין שהלך ונעמד עד שהגיע לזיקפה. שמעתי פתאום גניחה מצדו של גדי מסתבר שהיד הימנית הלכה אלי, אבל השמאלית אל גדי. הסתובבנו אליו. כשזה ביחד זה מותר.

 

התחלנו ללטף אותו לגעת. גופו היה נעים למגע, ראיתי איך הוא וגדי מתנשקים וזה מצא חן בעיני, ליטפתי את שניהם ואחר כך הצטרפתי אליהם לאורגיית הנשיקות. הידיים נשלחו לכל הכיוונים ובעיקר אל בין הרגליים. הזיקפה של גדי בערה בו. אהבתי תמיד את הזין הגדול והקשה שלו. הורדתי את עצמי כלפי מטה, נשכבתי בין רגליו והכנסתי אותו לפה. הוא מילא אותי לגמרי. ינקתי אותו קצת ופתאום הצטרף עוד ראש. איילון החל ללקק את בסיס הזין של גדי, במיוחד באיזור האשכים.

 

מצצתי וינקתי ואז הוצאתי אותו מפי והגשתי אותו אל איילון שנטל אותו בשימחה רבה. הוא מצץ אחרת לגמרי ממני. בעוד אני עשיתי את זה עם היד ובמהירות, הוא לקח אוויר, ירד תוך שהוא מכניס את הזין הגדול לכל פיו, ואז עלה אט אט. כשהגיש לי אותו בחזרה ליקקתי ממנו את הרוק שלו.

 

הסתובבנו קצת כאשר אני על ארבע עם הזין של גדי בפה שלי. איילון נעמד מאחורי והחל ללקק אותי מאחור, קצת באשכים וקצת בפתח פי הטבעת. גנחתי מהנאה. כאשר דחף לתוכי אצבע התרגשתי. אני אוהב שדוחפים לי אצבע ומשחקים לי בזין וזה בדיוק מה שעשה.

 

התקדמתי קצת לפנים, מרים את הישבן עוד קצת, פותח אותו באופן מזמין. איילון נעמד מאחורי וחיכך את עצמו בפתח. "יש קונדום?" לחש וגדי הסתובב ופתח את המגירה מתוך השידה. הוא הוציא משם קונדום והעביר לו. איילון חבש אותו במהרה ושוב ניצב בפתח הישבן שלי. הוא החל לחדור אט אט. זה היה נעים ומגרה בייחוד כשהזין של גדי היה בפה שלי. תמיד אהבתי להיות סנדוויץ'.

 

המשכנו כך באותה תנוחה דקות ארוכות עד שהם התחלפו. כאשר גדי חדר לתוכי, הרגשתי כמו תמיד, את צריבת הכאב הראשונית והנעימה. היה לו זין גדול ועבה. הוא נכנס בעדינות פנימה ורק כשהיה רובו בתוכי, החל לזיין אותי באטיות. איילון התיישב מולי ואני התכופפתי ונטלתי את הזין היפה שלו לתוך פי. איזה כיף. גדי זיין אותי במרץ ואז יצא. אני חושב ששנינו רצינו להתענג על איילון.

 

"תתחלפו" אמר בקצרה ואיילון קם וכרע על ארבע באמצע המיטה. אני התיישבתי לפניו והוא נטל את הזין שלי בפיו. גדי מרח אותו קצת בחומר סיכוך והחל לחדור לתוכו. שמעתי אנקה קלה, כזאת שאומרת, כואב לי אבל תמשיך והוא החל לזיין אותו מאחור כאשר באותו קצב זיון הוא מצץ לי את הזין. כשגדי הגביר את הקצב, קצב המציצה שלו גבר וכשגדי האט, כך גם הואט הקצב שראשו עלה וירד מהזין שלי.

 

לא יכולתי להתאפק יותר. "אני גומר" זעקתי והתחלתי לגמור בפה של איילון שהמשיך למצוץ ולאונן לי את הזין עד הסוף. לפי הקצב של גדי, עשה רושם שגם הוא עמד לגמור ואכן, אחרי דקה ארוכה הוא פלט גניחת הנאה ארוכה ואחר נשכב לצידי. התחבקנו שלושתינו ואז נפנינו גדי ואני למצוץ את איילון עד הסוף. אמנם היינו עייפים, אבל עדיין רעבים ואחרי הליטופים והנשיקות חזרנו לסיבוב נוסף.

 

איילון שהה אצלנו שבוע עד שמצא דירה חדשה ובמשך אותו שבוע הוא הלך כל ערב לישון בסלון, ותמיד התעורר במיטה המשותפת של גדי ושלי.