גבר באמצע הלילה

השעה הייתה שתיים בלילה. עדיין הייתי עירני. נכנסתי לצ'ט הרגיל שלי והתחלתי לדבר עם מישהי שהכרתי קודם לכן. זו הייתה שיחה עייפה ולא ממש מעניינת. היא דיברה עם עוד שניים במקביל וגם ככה לא הקלידה מספיק מהר ומידי פעם היו לה טעויות בהן כתבה לי תגובה שהייתה מיועדת לאחר. החלטתי לפרוש ולחפש תעסוקה אחרת ופתאום צצה לי הודעה פרטית. רונן44 שאל אותי אם אני פנוי. "כן, למה לא?" עניתי, תמה על עצם הפניה.

"מה שלומך?" שאל.

"קצת עייף" עניתי עדיין תמה מה הוא רוצה.

"אתה שולט, נכון?" שאל אותי ואני עניתי לו בחיוב. "אתה רוצה לשלוט עלי?" שאל פתאום וזרק אותי פתאום רחוק מאוד. כן, הכינוי שלי הראה שאני שולט, דומיננטי ומחפש קשר שמבוסס על כוחניות, אבל מצד שני אני סטרייט מוחלט, מה לי ולשליטה על גברים. כתבתי לו על זה.

"זה דוחה אותך?" שאל

עניתי לו שלא, ממש לא, אבל עדיין אני סטרייט.

"התנסית פעם בקשר עם גבר?" המשיך ושאל.

 

התשובה הייתה מורכבת. יצא לי פעמיים להיות מעורב עם זוג קוקהולד ובשניהם חלק מהמשחק היה גם לערב את הגבר. אני מודה שדי נהניתי מהרעיון שכשאני מזיין מישהי, בעלה מלקק לי את הביצים ואת הזין. גם היו פעמים שהוא מצץ לי קודם לפני שחדרתי לאשתו, והיתה גם פעם שאחרי שזיינתי אותה והיא גמרה, הוא הופיע והתחיל למצוץ לי עד שגמרתי בפיו. אז כן, יצא לי להיות עם גברים, אבל הם היו נלווים, המהות הייתה לפגוש את האישה. סיפרתי לו בקצרה על הפעמים הללו והוא שאל אם בא לי שימצוץ לי עכשיו.

 

פתאום חשבתי לעצמי שלמה לא. מציצה זו מציצה ומה אכפת לי אם בין הזין שלי נמצץ על ידי גבר או אישה. "יאללה, שווה לנסות" השבתי לו והוספתי כמה חיוכים. הוא ביקש ממני מספר טלפון ואני נתתי לו. אחרי דקה היה על הקו עם מספר מזוהה. "לאן להגיע?" שאל ואני נתתי לו את הכתובת. "תוך רבע שעה אני אצלך" הודיע לי. אני מיהרתי לסדר קצת את הסלון ולעשות שטיפה מהירה. גבר או אישה, כדאי שיקבלו אותי נקי ומריח טוב.

 

נדהמתי כשאל הדירה נכנס גבר גבוה, נאה מאוד, אפילו מרשים עם חיוך רחב על הפנים. הכנסתי אותו הביתה. הוא הציג את עצמו כרונן. הצעתי לו קפה, אלכוהול, מים, אבל הוא סירב. החלטתי להתייחס אליו כמו אל נשלטת. אמרתי לו לקחת כרית, להניח אותה על השטיח ולכרוע על בירכיו לפני. הוא עשה כדברי.

 

"עכשיו תספר לי מי אתה"  ביקשתי. הוא עם חיוך וידיים משוכות מאחורי הגב (כמו נשלט אמיתי) סיפר שהוא סטרייט ונשלט ולפני כמה שבועות היה במפגש עם שולטת ועם עוד גבר והשולטת שלהם דרשה מהם לגעת אחד בשני, לא יותר מידי ומשהו בתוכו ניעור. "אני לא יודע בדיוק מה זה אבל החלטתי לנסות ולחקור את זה בעצמי" אמר בגילוי לב.

 

כן, אני יודע על הקטע הזה ששולטות אוהבות לדרוש משני גברים לגעת זה בזה, אבל כאמור, זה חלק ממשחקי ההשפלה, זה לא המהות. הרעיון הוא ששניהם נשלטים על ידיה. עכשיו הייתי עם בחור נשלט גבר. שאלתי אותו עוד כמה פרטים לגבי העדפותיו. הוא היה קצת מבולבל אבל השתדל לענות באופן הרחב ביותר. הוא מצא חן בעיני ויותר מהכל מצאה חן בעיני הכנות שלו.

 

"תתפשט" ציוויתי עליו והוא התפשט וחשף גוף שרירי. אין ספק הבחור שומר על עצמו, חשבתי לעצמי. היה לו זין קצת קצת, אבל הזין שלו לא ממש עניין אותי. לא הייתי ממש מגורה והייתי צריך איזו שהיא מוטיבציה. חשבתי לעצמי שאולי קצת אצליף בו, אולי קצת אשחק איתו. הוא לא ממש אהב את הרעיון, הוא יותר רצה להתנסות בסקס עם גבר, אבל מאחר וזו הייתה החבילה, הוא קיבל אותה בהכנעה. רק אחרי שישבנו היה אדום, רק לאחר שהשתעשעתי איתו עם מספר משימות ואחרי שדרשתי ממנו לאונן ולהעמיד לעצמו את הזין, דבר שהוא עשה בהצלחה רבה, רק אז הורדתי את המכנסיים והתחתונים שלי והזמנתי אותו להתקרב אלי.

 

תחילה הוא החל בליקוקי אצבעות רגליים. אני מאוד אוהב שנשים כנועות עושות לי את זה, אבל הפעם זה היה גבר וניראה שהוא היה מגורה מאוד, כי בזמן שליקק ליטף בידיו את רגלי ובירכיי וניסה להגיע אל הזין שלי.

 

סטירה חזקה הבהירה לו שהדברים יהיו לפי הקצב שלי. הוא המשיך ללקק לי את כפות הרגליים ורק כשכבר הרגשתי מוכן, משכתי אותו במעלה הרגליים.

 

הוא הביט בזין שלי שהיה עדיין רפוי, התלבט רגע ואז הכניס אותו לפה. הוא מצץ וינק ואני עצמתי עיניים ניסיתי להתעלם מהרעיון שזה גבר, ניסיתי לחשוב עליו כעל אישה ואז… אני לא יודע מה קרה, פקחתי עיניים וחשבתי לעצמי שזה די מגניב שהוא מוצץ לי ועם המחשבה הזו הזין שלי הלך וגדל, הלך והזדקר בפיו.

 

נדמה שהסוויץ' החשיבתי הזה עשה לי את זה בגדול. חשבתי על זה שזה ממש נחמד ומעניין לשלוט בגבר. תפסתי את ראשו בשתי ידיים והתחלתי להניע אותו לפי הקצב הרצוי לי. בדרך כלל נשים צייתניות מקבלות את המרות שלי ומתחילות למצוץ לי כמו שאני אוהב, אבל נראה שהוא קצת התנגד ואני כדי לשכנע אותו, סטרתי לו פעם ופעמיים וגם צבטתי לו את הפטמות.

 

רק אחרי מעט כאב, רק אז מצץ לי כמו שאני אוהב, עמוק, רטוב ולאט. עשה רושם שהוא נהנה לא פחות מזה. הזין שלו היה זקור. דחפתי רגל אל בין הרגליים שלו והרגשתי איך הוא מצמיד את הזין שלו לרגל שלי, ממש כמו כלב.

 

כל הסיטואציה הזו הייתה מגרה באופן שקשה לתאר. המראה של הבחור החתיך עם הזין שלי עמוק בגרונו, הגוף הערום והשרירי והעובדה שהחליק את הזין שלו על הרגל שלי, אונן את עצמו.

 

נשענתי לאחור והתענגתי על התחושות שהזין שלי שידר לי. לא מיהרתי, גם הוא לא. ראיתי איך הוא מוריד את הראש, מכניס את הזין הכי עמוק שאפשר, מלקק קצת, ואחר כך מרים את הראש באיטיות. ברגעים מסוימים העביר יד בתנועה סיבובית לאורך הזין. חשבתי על זה שהוא מנסה למצוץ לי כמו שמצצו לו בעבר וזה מצא חן בעיני.

 

הוא המשיך ללטף לי קצת את הביצים וברגע מסוים הוריד את ראשו וליקק בבסיס הזין. אוננתי קצת בעצמי בעוד הוא מוצץ את הביצים ואחר כך החזרתי מהר את הזי למקום הנכון, לפה שלו.

 

"אני עומד לגמור" הודעתי לו והוא הוציא את הזין שלו מהפה שלו. "זה קצת מוקדם בשבילי שתגמור לי בפה" אמר והבנתי אותו, הוא אונן לי עם שתי הידיים ואני הנחתי יד על הידיים שלו כדי להאט אותו. "עזוב" אמרתי לו והוא הרפה. נעמדתי ואוננתי עד שגמרתי בשפריץ גדול ומלאתי לו את הפנים בזרע. "אההה" גנחתי והוא יחד איתי. הוא ממש נהנה מזה.

 

עכשיו נותרה רק הגמירה שלו. אמרתי לו שאני מתיר לו לגמור לי על הרגל והוא המשיך וחיכך את הזין שלו על הרגל שלי. עברו שתי דקות והוא לא גמר.

 

"עצור!" דרשתי ממנו והוא נעצר. אמרתי לו לכרוע על הספה בפישוק וכאשר עשה זאת נשענתי מאחוריו ותפסתי לו את הזין. זה היה מוזר כל כך לאחוז זין של גבר אחר. אוננתי אותו קצת ואז אמרתי לו שכאשר הוא מרגיש שהוא עומד לגמור שיודע לי. הוא הסכים ואני המשכתי לשפשף לו את הזין כשהוא מכוון כלפי מטה.

 

הוא החל להאנח בחוזקה. "אני הולך לגמור" הודיע לי ואני עצרתי, מחצתי את הזין ואחרי כמה שניות, אמרתי לו שאני מרשה.

 

הרגשתי איך הוא פועם בידי, מתכווץ ונרפה כשהוא משפריץ כלפי הרצפה. זה משונה, אך מעניין.

 

הלכתי אל השירותים והבאתי גליל נייר טואלט. הוא ניגב את פניו ואת הרצפה ואחר כך נשאר לעוד חצי שעה לשיחה על כוס קפה.

 

אני חושב שהחוויה הזו הייתה טובה לשנינו, כי עובדה, רגע לפני שיצא שאל אותי אם נוכל להפגש שוב. חייכתי אליו ואמרתי שכן, שאשמח אם יתקשר אלי מחר...