ערן, בעלה של מיכל
מיכל נמצאת על הרצפה בין הרגליים שלי ומוצצת לי את הזין. היא לבושה בבייבי דול שקוף וסקסי. אני מחזיק חזק את מסעדות הכורסא, נהנה מכל רגע ולא מתאפק ומסתכל על ערן, בעלה שנמצא ערום על הרצפה לידה, מביט בה בערגה.

היא ממשיכה לרדת ולעלות על הזין שלי. זה נעים מאוד, אני מאוד אוהב מציצות ולא משנה אם מי שמוצץ לי את הזין הוא גבר או אישה. אני מבחין שהיא שולחת יד לאחור, משחקת קצת באצבעותיה. בעלה ערן נותן לה יד והיא מבלי להפסיק לרגע למצוץ לי, מושכת אותו. הוא מתקרב אט אל הזין שלי, מביט מקרוב על אשתו ועל הזין שלי ואז בעידוד קל היא מצמידה את פיו אליו, הכל נעשה פתאום נעים הרבה יותר.

היא מוצצת והוא מלקק אותי, קצת מתבייש, אבל צובר יותר ויותר תעוזה ופתאום הם מתחלפים. הוא מכניס את הזין שלי לפיו, מוצץ את הראש ואז יורד, מכניס אותו עמוק בפנים, הוא מתענג על הזין שלי, אני מרגיש את זה, אני מרגיש הוא נהנה מזה ואני... נהנה מזה נורא.

מיכל  עוד נותנת לשון, אבל לאט לאט נסוגה לאחור, מתיישבת חצי מטר על בירכיה ומביטה בבעלה מוצץ את הזין של החבר ההומו שלה.

אני מניח יד על הראש של ערן ומכוון את הקצב והוא, הוא משתף פעולה בשמחה רבה. עושה רושם שהוא נהנה. מיכל מתנשפת קצת ונדמה לי שהיא מתחילה לאונן קצת אבל היא מפסיקה ונעמדת מאחורי בעלה, מחבקת אותו. מהמקום שלי על הספה קשה לי לראות אבל לפי המלמולים, הקולות אני מבין שהיא משחקת לו בזין. זה נחמד לאללה...

היא עוזבת אותו ואז מתיישבת על הספה, מרימה רגלים ומפשקת את עצמה. "בוא" היא קוראת אל בעלה והוא עובר מהר ללקק לה את הכוס ואני מסתכל עליהם, זוג מאושר... עכשיו היא מושכת אותו אליה והוא נעמד וחודר אליה ומזיין אותה במרץ. זה הזמן שלי להתארגן קצת. אני הולך אל התיק הקטן שלי ושולף משם שני קונדומים ושפופרת קטנה. מיכל גונחת בקול ואני תחילה מתיישב לצידה מלטף את שערותיה ומנשק את פניה והיא מחזירה לי נשיקה.

אנחנו חברים כבר כמה שנים ומעולם לא היינו בשום סיטואציה מינית, אבל ... כשהיא דיברה ושאלה ואני שאלתי ועניתי והסכמתי והנה, אני כאן...

היא הודפת את ערן בעלה לאחור מוציאה אותו ממנה ואז מושכת אותו. הפעם הוא על הספה יושב והיא מוצצת לו. אני מסתכל עליו, גבר יפה, נערי משהו, בכלל ביחד הם ממש זוג יפה. צעירים, נחמדים...  היא מוצצת לו ואני רואה איך היא דוחפת אותו כדי להרים קצת רגליים, להישכב קצת יותר. התחת שלו קצת מתרומם והיא זונחת את הזין שלו ומלקקת היטב את הביצים שלו ואז יורדת קצת ומלקקת את חור התחת שלו.  הוא עצמו תופס את הזין שלו ביד ומאונן קצת, ומיכל אחרי שהיא מלקקת אותו שם טוב טוב, היא מכניסה קצה של אצבע פנימה. כן, היא מזיינת אותו קצת, בקטנה בתחת והוא גונח.

"אל תגמור" היא מבקשת והוא נרעד כאילו היא מעירה אותו מאיזו אקסטזה. היא עוזבת אותו רגע ועוברת לשבת לצדו, מנשקת אותו. אני תופס מהר את מקומה, מאונן לו קצת את הזין ואז יורד אל התחת שלו, מלקק לו את פי הטבעת. הוא מתרגש... אני עוזב אותו רגע, שופך קצת חומר סיכוך אל האצבע ומתחיל לחדור אליו... הפעם האצבע לא נעצרת בכניסה אלא אני מכניס את כל האצבע תוך כדי כך מאונן מיכל שלא מפסיקה לנשק את בעלה בלהט, הודפת את היד שלי מהזין שלו ומאוננת אותו לבד, היא משאירה לי את העבודה על התחת שלו ואני עושה את זה בשמחה.

יש לו גוף חלק ושרירי ובכלל, הוא הוא סקסי להפליא. לפי הסיפורים של מיכל, הוא ממש מושלם. הוא מאוד מצליח במה שהוא עושה, הוא מאוד רומנטי, תמיד מביא לה פרחים ובכלל, גבר החלומות אבל... בעצם אין אבל, היא אמרה לי שראתה כמה פעמים שאריות גלישה שלו באינטרנט, בעיקר באתרי גייז והיא חושדת שהוא כזה באופן מודחק, לא שיש בזה משהו רע ובעצם אם כבר, אז למה שלא... שלא אכניס אותו לעניין.

והנה אני כאן, משמן את התחת שלו והוא נהנה כל כך.

אני חובש קונדום על הזין שלי ואז מתרומם, מרים את שתי רגליו קצת יותר למעלה. מיכל עוד גוחנת ומוצצת לו את הזין ואני מעמיד את הכלי שלי בפתח החור שלו. לוקח אוויר.

לפתוח גבר... כמה פעמים עשיתי את זה... אני חושב שאפשר לכנות אותי אפילו "הפותחן" וזה כזה כיף. לדעת שהוא בתול אמתי ואני הראשון שלו...

אני מתחיל להכניס את הזין כשמיכל עדיין מוצצת לו את הזין. הכניסה לא קלה, בפעמים הראשונות תמיד זה קצת קשה, אבל זה הרי שווה, לכל הצדדים. אני ממשיך לחדור, מתאמץ ולאט לאט נכנס.

ערן נאנק בקול רם, אני לא יודע אם הוא נהנה או כואב, אבל אני ממשיך לחדור פנימה. מיכל בינתיים עוזבת, רק חוזרת אל הפה שלו ומנשקת אותו. הם מתנשקים נשיקות תאוותניות, רטובות ואני בינתיים ממשיך וחודר אל תוך בעלה.

אני בפנים, הכי בפנים שאפשר. אי אפשר לטעות בזה. עכשיו אני מתחיל לזיין אותו כמו שצריך, תנועות קטנות אבל נחושות. הוא הדוק על התחת שלי ויחד עם זאת החיכוך קל בזכות הסיכוך וגם... אני לא יודע. מיכל הולכת רגע לאחור, אני לא יודע למה ואיך אבל היא מסתכלת עלינו, על שני הגברים, על בעלה ועלי ואז בתנועות עדינות מחברת אותנו.

עיניו של בעלה עצומות, הפה שלו פתוח הזין שלו עומד בכוח ואני מקרב את ראשי אלי ומשיק את שפתי לשפתיו. אני מרגיש את הלשון שלו, מחדיר את הלשון שלי לפיו. אני מזיין אותו ומנשק אותו.

לא האמנתי שזה יהיה כל כך... לא יודע איך להגיד את זה, אבל התקשיתי להאמין שכך נזרום, אבל היא מיכל היא בחורה מאוד מאוד חכמה ואם חושים מאוד חדים. היא ידעה שבעלה כזה, וידעה להפגיש בינינו והרי כל הפגישה וכל המשחק המקדים היו כל כך עדינים.

אני מתעצם בתוכו, מגביר את הקצב. הוא בינתיים תופס לעצמו את הזין ומאונן את עצמו חזק חזק כאילו  מנסה לתפוס את הקצב שלי.

ואז זה מתחיל לבוא וגם גונח קלות, לא עוזב את פיו לגמרי, אבל מניע את האגן מהר יותר חזק יותר. בשיפולי הבטן אני מרגיש אותו מאונן את עצמו חזק יותר. ואז אני גומר והוא מרגיש את הגמירה שלי... ומתחיל לאונן את עצמו חזק יותר, מהר יותר...

אני נסוג לאחור, יוצא ממנו ושנינו, מיכל ואני צופים בערן בעלה גומר בקול חזק...

ואחר כך אנחנו מתחבקים שלושתנו מתנשקים... מיכל עדיין לא גמרה. היא מבקשת שנלקק אותה. אני מנשק אותה בפיה, בעלה מתמקם בין הרגלים שלה והיא מתנשפת עד שהיא מתפוצצת...

איזה כיף.