סטרייט 47 כפ"ס למציצה

כמו כל בוקר אני מרגיש חרמן, לפעמים זו חרמנות טובה כזו שכיף ללכת איתה כל היום, אבל לפעמים זה חזק ממני, אני לא מצליח להתרכז בעבודה או בשום דבר אחר, אלא רק בזין שלי. זה מה שאני מרגיש הבוקר. שום דבר לא מצליח להסית את דעתי. אני סוגר את האימייל, את הוורד, את האקסל ופותח את הדפדפן. בהתחלה נכנס לאחד משני אתרי הפורנו ומחפש משהו חדש שיעשה לי את זה. חלק מהסרטים טחנתי כמה פעמים, על חלק מהם דילגתי, אני לא אוהב חזקים מידי, אני אוהב משהו עדין, נחמד. פותח את המכנסיים, מלטף את עצמי, חושב שמגיע לי קצת יותר מסרט מזדמן. אני מציג כמה סרטים ולא מצליח להיכנס בראש לאף אחד מהם. גם באתר השני אני לא מוצא את עצמי. לשניה אחת אני מנסה לעצום עיניים, להריץ בעצמי סרט ואז המחשבה מזדחלת לתוכי, אני פשוט צריך מציצה, מציצה אחת טובה.

מסתכל מה השעה. כבר שעה אחת הלכה על לחפש פורקן. אני יכול להעביר ככה יום שלם. בצהריים הילדים אמורים לבוא ואני עוד חייב להספיק כמה דברים. לוקח אוויר ונכנס לצ'ט. בהתחלה הוא נתקע פעמיים עד שאני מצליח לטעון אותו כמו שצריך. לא מתלבט לרגע על הכינוי "סטרייט 47 כפ"ס למציצה". אי אפשר לטעות.

בהתחלה אני סורק את חדר הכניסה. שום דבר מעניין. עובר דרך חדר סטיות וגם שם יש את הלהג הרגיל. בחדר הומואים יש פעילות, כמו תמיד. תוך שלוש דקות ארבע פניות. אחת מגבר בן שישים במישהו במצלמה, אני אפילו לא טורח לענות לו, השני חם לוהט מתל אביב. הוא ישר שואל אותי אם אני רוצה לבוא עכשיו, הוא ממוקם. אני אומר לו שלא, ועובר לפניה השלישית. "דו דיסקרטי" פונה אלי. "מה מחפש?" שואל, ואני ישר עונה שאני מחפש מציצה לעכשיו. "איך הזין?" הוא מתעניין ואני עונה לו שנחמד. אני יודע שיכולתי לכתוב שייש לי זין גדול, אבל אני מעדיף שיגלה את זה לבד. "ממוקם?" שואל ואני ישר עונה שכן.

הוא ישר מציע, אני מגיע, מוצץ, הולך. בלי שום דבר מעבר לזה, לא שיחות, לא נשיקות ומזמוזים. אני ממהר לענות שזה בדיוק מה שמתאים לי וגם מוסיף שאני לא רוצה שום קשר עם הזין שלו. לא בא לי לעשות ביד או למצוץ לאף אחד. אני רוצה מציצה טובה וזהו.

הוא שואל לאן להגיע ואני נותן לו את הכתובת. הוא מכיר. "עוד עשרים דקות אני אצלך" כותב ואני נותן לו את מספר הטלפון שלי. אני גרוש, אני לא חייב כלום לאף אחד, לא מעניין אותי אם מישהו מכיר אותי או לא מכיר, אני אדון לעצמי... אני מניח שהוא פחות כזה בייחוד כשהוא מדגיש שוב את הדיסקרטיות.

"אני יוצא" הוא אומר לי ואני מתלהב. מנסה לעבוד לרגע, אבל אין סיכוי שאתרכז. אחרי עשרים דקות הוא לא מתקשר ולא בא. אני חושב כבר שוויתר, חושב שאולי כדאי בכל זאת לעשות ביד ולאונן, אבל ליתר ביטחון אני מחכה עוד חמש דק'.

דפיקה מהוססת על הדלת. אני ממהר לפתוח. הוא בגובה ממוצע, צעיר יחסית, הייתי אומר בן שלושים. פנים נאות וחדות, לבוש מהודר, כנראה איש עסקים צעיר ומצליח, אני חושב לעצמי. אנחנו מחייכים, קצת נבוכים. אני מוביל אותו לסלון. אני חושב שמצאתי חן בעיניו כי הוא שואל אם אני גם מזיין. אני עונה לו מיד שלא, אני לא עושה את זה, אני לא אוהב את זה, אני רק אוהב שמוצצים לי, ואני אוהב שעושים את זה טוב.

מתיישב על הספה, מצביע לו על הפוף שהכנתי קודם. הוא פותח את המכנסיים ושולף את הזין שלו. הוא לא זקור, גם אני משום מה לא. אולי זה מהיר לי מידי. הוא כורע וכשאני מפשיל את הטרנינג והתחתונים הוא גוחן ומוצץ דקה. לא, זה לא עושה לי. הוא מרפה ונעמד, מאונן לעצמו. אני מאונן בעצמי. תוך דקה וחצי אני מצליח להזדקר, לא לגמרי אבל בכל זאת ברמת שני שליש, אולי קצת יותר. הוא מסתכל ואני מזהה את ההתפעלות שלו בעיניו. הוא אוהב את מה שהוא רואה.

שנינו מאוננים, נועצים מבט זה בכלי של השני. כשעומד לי ממש, אני תופס לו את הזין. לרגע  אחד אני מרגיש את החום הבוקע מהאיבר שלו, מרגיש שהוא קשה, לא נוקשה אבל קשה. מושך אותו כלפי מטה, גורם לו לרדת. כשהוא על הברכיים, אני תופס לו את הראש ומקרב אותו אלי כמעט בכוח. הוא מבין, לא צריך להגיד שום דבר.

פה חם, לשון חמה ורטובה עוטפת לי את הזין. זה בדיוק מה שרציתי. הוא נעצר רגע, רק מבקש שלא אגמור לו בפה. אני קצת מאוכזב, אבל אומר בסדר. הוא ממשיך למצוץ לי ולאונן לעצמו. שקט, שנינו עסוקים כל אחד בחרמנות של עצמנו. אני מרגיש שתכף אני גומר ואני מסיט את ראשו הצידה. הוא רוצה לראות אותי גומר, אבל אני אומר לו שיחזיק לי את הזין חזק וכשידו עוטפת לי את הזין, אני מתחיל לגמור. הוא מכוון את הגמירה שלי אל הירך, גונח. זה כל כך מגרה אותו.

אני מנגב את עצמי בנייר ומגיש לו נייר, שיהיה לו מוכן, אני לא רוצה שילכלך לי את השטיח. אחרי דקה וחצי הוא פולט באנחה חזקה.

די מהר הוא מתלבש, אומר לי תודה ומוסיף שמבחינתו זה יכול להיות משהו קבוע. אני אומר לו שייש לו את הטלפון שלי ויודע שהוא לא יתקשר יותר לעולם.

אחרי שהוא נעלם, אני לוקח אוויר ומוציא. כן, זה בדיוק מה שהייתי צריך. עכשיו אני יכול להתרכז בעבודה.